Портрет інфанти Ісабель Клари Еухенії – Пітер Рубенс

Портрет інфанти Ісабель Клари Еухенії   Пітер Рубенс

Інфанта Ізабель – Дочка Філіпа II, Короля Іспанії і його третьої дружини, Исабели, принцеси з дому Валуа, рідної сестри знаменитої королеви Марго. У 1599г вона вийшла заміж за Ерцгерцога Альберта, і Філіп II призначив пару управляти Нідерландами від імені короля Іспанії. Справедлива і мудра правителька, вона багато зробила для припинення війни між Нідерландами та Іспанією.

Її правління стало часом розквіту наук і мистецтва, яким вона опікувалася. Це у неї та її чоловіка Рубенс був придворним художником з 1609г. Рубенс був не тільки художником при дворі інфанти. Талановитий дипломат, він успішно виконував багато років різні політичні доручення інфанти.

Двір їх розміщувався в Брюсселі, але Рубенс обмовив себе право постійно жити і працювати в Антверпені. Інфанта померла, не залишивши потомства, в Брюсселі в 1633. Рубенс поважав ерцгерцога Альберта, але він виявляв ще більшу відданість до ерцгерцогині, повагу і любов до якої з роками зростали. Пізні її портрети, написані Рубенсом з симпатією і розумінням, допомагають нам відзначити всі ее’високі якості.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Портрет інфанти Ісабель Клари Еухенії – Пітер Рубенс.