Церква в Море – Альфред Сіслей

Церква в Море   Альфред Сіслей

Один з учасників товариства імпресіоністів, самий скромний за характером, але не за значенням, Альфред Сіслей, на превеликий жаль, не був оцінений сучасниками. У теж час дарування, яскрава індивідуальність і неповторний художній доробок майстра сьогодні не викликає жодних сумнівів. Прекрасний тому приклад надзвичайно яскрава і емоційна робота “Церква в Море”.

Картина написана на заході життя художника, в тяжкі часи злиднів, коли Сіслей з ще неофіційною дружиною, але матір’ю своїх дітей, вирушив у добровільне “посилання” у Море-сюр-Луэн. Виснажлива боротьба за успіх і визнання була вже позаду, гіркоту постійного порівняння з більш сміливими успішними друзями-імпресіоністами відсунулася на другий план, творчі амбіції пішли в минуле, а в сьогоденні був неймовірно втомлений чоловік, який часом страждав від важкої депресії.

Полотно відобразило старовинну церкву в Море-сюр-Луэн. Який свіжістю віє від роботи – яскраві фарби, майже реалістичне відображення імпресіоністської манері і незвичайна гра з сонячним світлом. Осяяна зверху яскравими променями, старовинна готична церква виростає перед нами у всьому своєму грандіозному пишності.

Якимось дивом здається настільки яскрава монументальна картина, що з’явилася в цей непростий період. Незважаючи ні на що, Сіслей продовжував відчайдушно і багато працювати, підтримуваний нечисленними прихильниками і молодими більш проникливими художниками.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Церква в Море – Альфред Сіслей.