Пейзаж у Лувесьєнні – Альфред Сіслей

Пейзаж у Лувесьєнні   Альфред Сіслей

Разом з проголошенням Паризької комуни в 1871 році, Сіслей залишає столицю і переїжджає в невелике село Вуазен-Лувесьенн. За винятком його чотиримісячної поїздки в Англію, художник жив у Лувесьєнні до кінця 1874 року. Протягом цього періоду він разом з Моне і Ренуаром зображували пейзажі Сени від Аржантей до лісів Марлі.

У 1873 році більшу частину часу Сіслей провів у Лувесьєнні, де був повністю захоплений створенням ландшафтів села і його околиць. Ця робота була написана в 1873 році неподалік цього села. Невелика стежка розсікає хвилясте поле навскоси, а дві людські фігури бредуть по ній, захоплюючи погляд глядача вглиб картини. Втім, пейзаж позбавлений будь-яких виділяються елементів, що привертають увагу.

Смуги трави на передньому плані змінює смуга лісу, що розкинулася на невисокому пагорбі і переходить в широку область неба. У ранніх роботах автора, так само як і на цій картині, можна побачити великі простори з точним поданням перспективи. Також, Сіслей використовував приглушену палітру, за рахунок ніжних відтінків надає кожному об’єкту пейзажу свіжість і натуральність.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)