Крамськой, пише портрет своєї дочки – Іван Крамськой

Крамськой, пише портрет своєї дочки   Іван Крамськой

Ця картина є автопортретом, який був написана у 1884 році. Це було останнє твір художника в цьому жанрі, написане на півдні Франції, на березі Блакитного моря. Саме туди рекомендував відправитися художнику доктор Боткін. Крамськой був хворий, і змушений лікуватися, свій вільний час йому вдавалося займатися малюванням зі своєю донькою.

Картина зачаровує нас своїм теплим і світлим настроєм. На ній зображена фігура старіючого художника, який малює портрет дочки, Крамськой, зобразив себе сидить в підлогу обороту. На портреті, який малює художник зображення молодої дівчини в білому капелюсі. Портрет ще не закінчений, що створює відчуття природності.

Картина наповнена не тільки добротою, в ній ще присутній ніжність і любов, саме завдяки цим почуттям картина наповнена життям. Крамськой, зобразивши себе в русі, дає нам можливість стати спостерігачами процесу, оголюючи своє особисте життя. Образ дочки зображений м’яким і юним.

Художник на мій погляд протиставляє себе, навченого життєвим досвідом людини і образ дочки, молодий, юної, готової на безглузді вчинки. Немов ниткової пов’язує сьогодення і майбутнє. Своїм твором він показує нам, що молодь його любила, а він охоче намагався переїдати їй свій життєвий досвід.

З якою любов’ю, віддаючи всю душу і всього себе, художник, не дивлячись на свою хворобу, малює портрет дочки. Мені здається, їх пов’язувала велика батьківська любов. Найімовірніше вони любили з дочкою прогулятися вранці по саду, або поговорити за чашкою чаю. У такого талановитого батька, не могло бути дурною дочки. Вона, мабуть, любить його до нестями. І радиться з ним з будь-яких дрібниць. Він навіть її не лає, і не виховує моралями, їх відносини складаються на довірі один до одного і кохання дитини до батьків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Крамськой, пише портрет своєї дочки – Іван Крамськой.