Стара дорога з Аннери в Понтуаз. Заморозки – Каміль Піссарро

Стара дорога з Аннери в Понтуаз. Заморозки   Каміль Піссарро

Після переїзду в 1872-му в Понтуаз, Піссарро знову оновлює свій творчий стиль, хоча, швидше користується прийомами Коро, які він застосовував раніше в 60-х роках. Це стосується, насамперед, ретельності в продумуванні пейзажів. Надає допомогу і Сезанн, працює поруч. Його підтримка полягає в навчанні прийому, що дозволяє створити на картині динамічну форму, більш просту та легку у сприйнятті.

“Стара дорога з Аннери в Понтуаз. Заморозки” – полотно, де крім данини геометричної композиції, Піссарро експериментує з оптичним ефектом, домагаючись необхідного результату змішанням тонів і кольорів. Зимові пейзажі представляли улюблений мотив імпресіоністів, але для нього робота над картиною більш цінна тим, що можна було проаналізувати гру світла з тінню, а також домогтися точної передачі відтінків снігу в ранкову пору.

Перша виставка імпресіоністів 1874 року залишилася незадоволена даною роботою, вважаючи, що тематика картини примітивна, але художник, оволодів таємницею передачі численних форм і поєднань кольору, використовуючи самий буденний мотив, заслужив згодом більш об’єктивну оцінку своїх творчих досягнень.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Стара дорога з Аннери в Понтуаз. Заморозки – Каміль Піссарро.