Венера і Амур – Себастьяно Річчі

Венера і Амур   Себастьяно Річчі

Картина італійського живописця Себастьяно Річчі “Венера і Амур”. Розмір картини 190 х 106 см, полотно, олія. Це полотно міфологічної тематики з нерозлучною парою, богинею кохання Венерою і її вірним супутником Амуром, було написано художником імовірно для зібрання живопису в Берлінгтон Хаус.

У 1701 році венеціанський географ Вінченцо Марія Коронелли замовив живописцю полотно “Вознесіння”, розміром 580 х 300 см, який був поміщений на стелі ризниці базиліки Санті Апостолі в Римі. У 1702 році Річчі виконав замовлення на оздоблення стелі Синього залу в палаці Шенбрунн, написавши картини “Алегорія королівських переваг” і “Любов до Гідності”, які мали ілюструвати потяг до освіти і освіти майбутнього імператора Йосифа I Габсбурга.

Курфюрст Фрідріх-Август I, правитель Саксонії, будучи у Відні в тому ж 1702 році, замовив Себастьяно Річчі картину “Вознесіння” з метою, зокрема, переконати інших у щирості його переходу з протестантства в католицьку віру, що дозволив йому стати королем Польщі.

У 1704 році Себастьяно Річчі виконав у Венеції картини “Сан Проколо” для собору Бергамо і “Розп’яття з Богоматір’ю й святими Євангелістом Іоанном і Карло Борромео” для флорентійської церкви святого Франциска де Массі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Венера і Амур – Себастьяно Річчі.