Відпочинок на полюванні – Карл Ванлоо

Відпочинок на полюванні   Карл Ванлоо

Карл Ванлоо – найвідоміший французький художник з династії Ванлоо. Його художня кар’єра почалася в 14 років, коли він приїхав у Париж з Італії, де мешкав до семи років. Перші картини художник створив на релігійні сюжети. Згодом жанри, в яких він працював, були напрочуд різноманітними.

Ванлоо писав костюмовані і репрезентативні портрети, декоративні панно, виконував картони для мануфактури Гобеленів, створював твори на міфологічні та релігійні сюжети. Він одним з перших став писати картини в жанрі костюмованих сцен на східні і екзотичні теми. Картина “Відпочинок на полюванні” була написана Ванлоо для їдальні в малих апартаментах короля в Фонтенбло. На цей час припадає розквіт творчості художника.

В 1735 році йому було присвоєно звання академіка, а в 1737 році він отримав звання професора. Незважаючи на успіх, блискучу кар’єру, твори Ванлоо після 1750 піддавали критиці за помпезність і фальш. Тим не менш у 1771 відомий цінитель живопису Д. Дідро радив Катерині II придбати картини Ванлоо.

Інші відомі твори: “Іспанське читання”. 1754 – 1761. Ермітаж, Санкт-Петербург; “Іспанська концерт”. 1754. Ермітаж, Санкт-Петербург; “Прекрасна садівниця”. 1750. Збори Моргана, Нью-Йорк.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Відпочинок на полюванні – Карл Ванлоо.