Автопортрет – Паоло Веронезе

Автопортрет   Паоло Веронезе

Автопортрет Паоло Веронезе, картина написана художником в досить зрілому віці. Розмір портрета 63 x 51 см, полотно, олія. Паоло Веронезе, італійський живописець, один з найбільших представників пізнього італійського Відродження.

Сім’я Паоло Веронезе походила з Ломбардії, але перебралася до Верони, де дід і батько майбутнього художника, каменотеси, працювали на будівництві міських стін. Паоло був відданий в навчання до архітектору Мікеле Сан Мікеле, у якого отримав навички обробки каменю, в малюванні, але архітектором він не став. Незабаром Паоло перейшов до живописцю Антоніо Бадиле, в майстерні якого отримав прізвисько Веронезе.

Під керівництвом Бадиле початківець художник робив малюнки з гравюр Рафаеля, Дюрера, а в кінці 1540-х, як повідомляють біографи, почав працювати самостійно. Покликанням Паоло Веронезе стала монументальна живопис, дозволяла йому проявити фантазію, майстерність композиційних задумів, чудовий дар колориста. Паоло Веронезе почав, згідно збереженим відомостями, з розписів заміських вілл патриціїв області Венето і фасадів будинків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)