Човник Христа під час бурі – Рембрандт Харменс Ван Рейн

Човник Христа під час бурі   Рембрандт Харменс Ван Рейн

Картина голландського художника Рембрандта ван Рейна “Човен Христа під час бурі на озері Гилилейском”. Розмір картини 159 x 127 см, полотно, олія. В даний час картина все ще відсутня після її викрадення з музею Ізабелли Стюарт Гарднер в Бостоні в 1990 році.

Вже в 1628 році Рембрандт займається зі своїм першим учнем; в замітці того часу його називають “у вищій ступеня знаменитим, проте дещо передчасно”. Наприкінці 1631 року Рембрандт переїжджає в Амстердам, динамічний господарський і культурний центр Голландії, головне місто країни.

Дивно швидко і легко йому вдається стати популярним художником верхніх шарів суспільства, в ділових питаннях йому допомагає торговець творами мистецтва Хендрік ван Эйленбурх, на чиєму племінниці він одружується в 1634 році, ймовірно йому протегує і Костянтин Гюйгенс, секретар штатгальтера принца Фредеріка Хендріка Оранського.

В Амстердамі Рембрандт відразу ж завоював популярність картиною “Урок анатомії доктора Тульпа” . Успіх першої амстердамської картини приніс молодому художнику безліч замовлень, а з ними і добробут, яка збільшилася з його одруженням на патрицианке Саскії ван Эйленбурх.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Човник Христа під час бурі – Рембрандт Харменс Ван Рейн.