Лісове озеро – Микола Ромадин

Лісове озеро   Микола Ромадин

Микола Михайлович Ромадин писав картину з явним переважанням виключно темних тонів. На картині зображено темне озеро посеред лісової гущавини. Зорова глибина озера, була досягнута художником, також завдяки використанню темних тонів, що навіть надає йому деяку таємничість і невинність всього цього місця. Настільки чисте Озеро, що на його поверхні відображаються невеликі їли.

Навколо озера чітко видніше рослинне розмаїття у вигляді: хвойних, зелених ялин, які не дуже пухнасті, можна розгледіти навіть кущ червоної горобини і жовтіючі берізки на задньому плані. Що стосується їли, то вони тут, як говориться в асортименті.

Можна помітити ялини, які мають досить велику висоту і обсяг, а разом з ними стоять і худенькі і невисокі. Темряву в цьому місці також утворює непролазний глухий ліс, який можна спостерігати на задньому плані картини. Крізь цей ліс, немає можливості пробитися не єдиним сонячного промінцю.

Картина має багато відтінків, але найбільш переважаючий колір-зелений, а саме темно-зелений. Природа зображена в осінній період і про це говорять червоні і жовті кольори. Вся палітра відтінків має глибокий сенс, завдяки якій в повній мірі розкривається вся краса озера в лісі, яке в живу бачило не так уже й багато людей.

Картина не до кінця розкриває всю таємницю лісового озера, так як в повній мірі оцінити і розгадати цю таємницю, можна тільки своїми очима побачити його і перейнятися всією повнотою та глибиною творчості, з якої було описано це озеро і весь навколишній пейзаж.

Картина здається живою завдяки ідеально підібраним квітам і відтінкам, що повністю передають справжню красу природи в її первозданному вигляді, завдяки цьому реалізм картини дуже високий, що і зрозуміло при написанні картин в жанрі пейзаж.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Лісове озеро – Микола Ромадин.