Пристрасть – Джон Пайтр

Пристрасть   Джон Пайтр

Подивіться уважно на картини Джона Пайтра і Ви побачите душу і розум одного з найбільш тонких і глибоких живописців стилю фентазі. За допомогою мистецтва Джон Пайтр висловлює своє розуміння призначення людства на Землі і нагадує нам про моральні зобов’язання, які ми повинні зберігати і виконувати як розумні істоти, як жителі нашої планети.

Джон Пайтр говорить про життя, як громадянин планети, попереджаючи про небезпеки та пастки, які підстерігають людину, але також про красу і велич людини, про ту чарівну силу, якої кожен з нас володіє і яку потрібно зрозуміти і максимально розкрити. У своїх картинах Пайтр кличе глядачів слідувати прагнення здійснити свої мрії, але при цьому дорожити відносинами, заснованими на вірності в дружбі і безмежну відданість у коханні.

Картина Джона Пайтра “Пристрасть” про почуття, властивий тільки людині – про кохання. Ця картина – гімн всепоглинаючої пристрасті. Про філософію цієї дивовижної за красою картини можна говорити дуже довго. Тендітні містки, по яких ходять будівельники по цеглинці зводять велике і прекрасне споруда можуть впасти при необережному русі, необдуманном вчинок. І перетвориться на купу каміння те, що так ретельно вибудовувалося і могло б стати одним з чудес людської цивілізації.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)