Сільський свято – Пітер Рубенс

Сільський свято   Пітер Рубенс

Сільський FИte 1635-38 Нафти на лесю, 149 x 261 см МиѕВе du Лувр, Париж Посилає цю картину як листівка Дружній формат для того, щоб друкувати і відзначати картину, написану олійними фарбами Замовлення З відомим фламандським Kermis, Rubens зміцнив його репутацію як Різносторонній художник, показуючи себе єдиний спадкоємець великого Bruegel – чиї роботи він зібрав.

У Het Steen, він був дуже щасливий, блукав серед дерев, виявив його подарунки пейзажу, і чекав відкриття Імпресіонізму. Беручи до уваги, що художники пейзажу його часу мали тенденцію розглядати невеликі фігури, з якими їх картини були оббиті як прості приналежності, бути доручено головним чином до ретельності їх помічників, Rubens відновив видатне становище людини, і показав йому, розділяючи в сезонній життя природи.

У Brueghelian Kermis, Рубенс повернувся до традиційної фламандської сцені, з усіма її знайомими епізодами: тут радісний крок танцю, там грубі витівки випитого. Але явна зачистка живопису звільняє предмет від його звичайного тенора вульгарності і дрібниць. Немає ніякого Натуралізму в цій живопису, швидше свого роду балет, різні сцени якого розгортаються нижче поезії неба Рубенса

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Сільський свято – Пітер Рубенс.