Вторгнення – Луїс Ройо

Вторгнення   Луїс Ройо

Іспанський художник Луїс Ройо народився в 1954 році в містечку Теруэл в Іспанії, відомий, як ілюстратор книг фентезійного жанру, фотохудожник і рисувальник. Мистецтву живопису Ройо навчався в Сарагосі в Школі технічного дизайну та Школі прикладного мистецтва.

За період з 1972 по 1976 роки художник брав участь у кількох громадських виставках майстрів живопису. Для творчості Ройо характерними є повнота розкриття сюжетної лінії, заполненностиь картинного полотна і несподівана новизна фантастичного пейзажу.

Всякий раз художник розкриває перед нами виразно значна подія, часто трагічне. Але, поряд з глобальністю сталася космічної або навіть вселенської катастрофи, подібної загибелі світу, в картині завжди проглядається висока духовна змістовність, драматичність подій, що відбулися, позначилися на долі конкретної людини. На картині Луїса Ройо “Вторгнення” розгортається панорама тільки, що пройшли бойових дій на морі.

Чорні клуби диму здіймаються до неба, потопаючі кораблі здаються маленькими і крихкими поруч з жахливою мощі прибульцем – купою розумного металу з кривавим важким поглядом. Скільки їх, безжалісних убивць, прибуде ще на бідну розорену планету, коли-то заселену людьми.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)