Зима прийшла – Сергій Тутунов

Зима прийшла   Сергій Тутунов

На картині С. А. Тутунова “Зима прийшла” зображений хлопчик, що стоїть біля вікна. Він стоїть спиною до нас, тому ми можемо лише здогадуватися про виразі його обличчя. Воно може бути задумливим, мрійливим або навіть захопленим. Може бути хлопчик дуже чекав цього снігу, приходу зими, щоб покататися на санках з гори, пограти в сніжки, погратися з друзями у дворі. З’являються мрії про новорічні свята, подарунки. Фантазії наповнені світлом гірлянд і ароматом хвої.

Ми бачимо, що сніг, що лежить на деревах, випав на неопавшие жовто-зелене листя. За вікном відкривається дивовижна, красива картина. Весь двір укритий ніби білосніжним оксамитовим покривалом. Ми бачимо паркан, який наче оповитий снігової білим серпанком. Його видно не дуже виразно. Хлопчик вдивляється вдалину, може бути, розмірковуючи про те, що ще вчора двір був темного кольору, а сьогодні відбулися такі зміни, на які він не може намилуватися.

Повільно падають великі пластівці снігу, кружляючи і зависаючи в повітрі, ніби в танці. Якщо вийти у двір пограти, то можна отримати величезне задоволення, крокуючи по свіжого, хрусткому снігу. Нарешті зима прийшла, адже діти так її люблять. Земля вкрита білосніжним килимом, дерева прикрашають оберемки снігу та інею. Морозне повітря дарує атмосфері спокою, так і хочеться вдихнути його.

Я думаю, що ця картина зайвий раз нагадує, що зима – найбільш чарівна пора року. Воно повно загадок. У зими своя, специфічна краса. Думаю, що зиму люблять всі люди, незалежно від віку. Адже саме в цей час відбуваються дива, здійснюються самі нездійсненні мрії. Зимові місяці приносять нам максимум нових емоцій, вражень, які ми можемо згадувати весь рік, в очікуванні наступного дива. Вони не менш красиві, ніж літні спогади.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)