Архітектор – Роб Гонсалвес

Архітектор   Роб Гонсалвес

Дивлячись на картину цього канадського художника, не можна не здивуватися, насамперед, масштабом його фантазії.

Картина “Архітектор” викликає у нас двояке враження. Здавалося б, перед нами звичайний сюжет. Але не все так просто. Картина наповнена якимсь чарівництвом і допомагає нашій уяві вийти за рамки звичного бачення. Художник намагається показати нам, що все неможливе можливо. Що ми самі будуємо світ навколо нас. Цей факт підтверджують нам діти, викладають на картині кубики.

На картині “Архітектор” перед нашим поглядом постає якась ілюзія, що поєднує в собі елементи реальності і чарівництва. Але якщо вдуматися, ми кожен день стикаємося з такою ілюзією. Проходячи часом по вулиці, ми часто не помічаємо чогось навколо. Але чим частіше ми проходимо по одному і тому ж шляху, тим помітніше стають для нас дрібниці. Точно також і з картиною “Архітектор”. При кожному новому погляді на неї змінюється значення і сенс всього зображення. Глибше зануритися в сюжет допомагає також чітко підібрана палітра фарб.

Приглушені тони на задньому плані і яскраво виражені на передньому роблять перехід з реальності в казку настільки плавними, що іграшковий будиночок, що стоїть на столі в парку, виглядає зовсім як частина великого бізнес-будівлі, підноситься над ним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)