Дві матері. Мати цілодобово і рідна – Володимир Маковський

Дві матері. Мати цілодобово і рідна   Володимир Маковський

У панський будинок, повний достатку, затишку і спокою приходить жінка, перед якою, можливо, безсилі і спокій і достаток….Перед нами драма двох матерів, рідний і адміністратора. Хто знає, з якої причини дитина опинився в чужій сім’ї, швидше за все, від глибокої потреби довелося відірвати від себе свою кровиночку. Але хлопчика явно люблять тут, і він зовсім не відчуває себе чужим.

Рідна мати прийшла побачити синочка, а, можливо, і забрати його, принесла йому гостинець, але дитина лякається незнайомої жінки і тулиться до тієї, хто його виростила, до своєї мами. Художник дуже яскраво показав почуття, емоції героїв картини: рідна мати і схвильована, і розгублена, що її син не біжить до неї, відштовхується від неї. Прийомна мати теж схвильована, вона перелякана і хоче знати, навіщо прийшла, вже не хоче забрати став рідним їм дитини? Те ж питання задає чоловік, прийомний батько. А няня намагається заспокоїти прийшла мати.

Кімната залита яскравим літнім сонцем, але драма. розігралася на наших очах, зовсім не відповідає радісного стану природи, у той же час це як знак надії, що все вляжеться, люди зрозуміють один одного, якщо вони люблять цього славного хлопчика.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Дві матері. Мати цілодобово і рідна – Володимир Маковський.