Осколки величі – Джон Пайтр

Осколки величі   Джон Пайтр

Джон Пайтр народився в 1942 році. Отримавши художня освіта на гуманітарному факультеті в Нью-Йорку, Пайтр придбав достатньо знань і навичок, щоб працювати в області образотворчого мистецтва в жанрі сюрреалізму і фентезі. Більше 30 років плідної праці привели до того, що Джон Пайтр став одним з найбільш визнаних художників сучасності. За допомогою художньої мови Джон Пайтр розкриває такі важливі теми, як, наприклад, призначення людини у світі і часу, в якому він живе.

Загрози перенаселення, зловісна тінь ядерної війни та екологічне погіршення нашої планети передбачені в сюрреалістичних роботах Пайтра задовго до того, як вони стали реальними проблемами нашого часу. І зараз Джон Пайтр продовжує представляти уваги суспільства важливі аспекти людського існування. Як результат визнання його заслуг у мистецтві і виняткового таланту, творчість Джона Пайтра тепер вважається класикою двадцятого століття. Всі цивілізації неминуче звертаються в прах внаслідок невгамовного прагнення до власного вдосконалення.

На картині “Осколки величі” Джон Пайтр зобразив повсталих з глибин океану примар давно забутих світів. Часом, підкоряючись невідомій силі морських припливів і відливів, скульптури і статуї стародавніх цивілізацій піднімаються з води, нагадуючи, що нині живуть, що все минуще в цьому світі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)