Острів Лакруа. Руан – Каміль Піссарро

Острів Лакруа. Руан   Каміль Піссарро

Один з найбільших французьких імпресіоністів Каміль Піссарро народився на Антильських островах. Навчався він у Парижі, після чого знову повернувся в Сент-Томас. Бажання займатися живописом змусило Піссарро бігти до Венесуели, оскільки його батько заперечував проти вибору сина. У підсумку Піссарро вдалося все ж відправитися в Париж вивчати живопис. Він з захопленням відкрив для себе твори Енгра, Курбе, Коро.

У 1855 Піссарро вступив у Школу красних мистецтв, він відвідував також студію Сюиса, познайомився з Моне. У ці роки художник писав тропічні пейзажі, а також околиці Парижа. У 1859 році він вперше виставив свої твори в Салоні. Долаючи вплив Коро, Курбе, Піссарро йшов до власного стилю.

Художник володів дивовижним зором – там, де звичайний очей бачив один колір, він знаходив безліч градацій тону, відтінків різних кольорів. Піссарро не тільки удосконалював своє мистецтво, але і дуже чуйно вловлював все нове, цікаве і втілював це у своїй творчості.

Під впливом Сера і Сіньяка у другій половині 1880-х Піссарро захопився пуантилізм, але в 1890-х повернувся до колишньої манері. Його улюбленою темою був міський пейзаж. Інші відомі твори: “Великий міст у Руані”. 1896. Інститут Карнегі, Піттсбург; “Бульвар Монмартр в Парижі”. 1897. Ермітаж, Санкт-Петербург; “Оперний проїзд в Парижі”. 1897. ДМОМ їм. А. С. Пушкіна, Москва.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Острів Лакруа. Руан – Каміль Піссарро.