Перші глядачі – Катерина Сиромятникова

Перші глядачі   Катерина Сиромятникова

На думку багатьох критиків, ця картина художниці є звичайною побутовою замальовкою. На перший погляд це може здатися саме так, зед на ній зображені хлопчики, які з цікавістю заглядають у відкрите вікно, де знаходиться майстерня художника. Однак якщо зупинити свою увагу на картині, можна помітити безліч жанрів, так, наприклад, ми бачимо не тільки пейзаж, який намальований видом з вікна, але ще й портрет хлопчаків, а також художник майстерно зобразив інтер’єр майстерні. Все це загалом створює відчуття реалістичності, і картина перетворюється в розповідь.

Я побачив, що художниця зобразила спекотне літо. Сонячні промені, і березовий гай, зображена крізь вікно, так і манять нас піти на прогулянку. Ми можемо тільки здогадуватися про те, що саме туди і попрямував художник, а може бути це майстерня самої Сиромятниковой, нам тільки залишається здогадуватися.

У відсутність господаря або господині майстерні сільські хлопчаки з величезною цікавістю заглядають через вікно. Як і всіх дітей, хлопчини одержимі цікавістю, їм цікаво які предмети знаходяться в цій кімнаті, чим користується художник створюючи свої шедеври.

Дивлячись на картину мені здалося, що художник оселився в цій кімнаті недавно і хлопці хочуть не тільки дізнатися, як створюються картини, але ще вони бажають познайомитися з вами ближче. Старший хлопчик, зображений на полотні з інтересів роздивляється картину. Нам не видно, що на ній зображено, і ми домальовували зображення самостійно. Можливо там ромашкове поле або березовий гай, а може навіть і сільська річечка.

Менша дитина з захопленням розглядає кімнату художника. Найімовірніше, всі предмети він бачить вперше, це можна помітити по його захопленому погляду. Для них ця кімната є особливим, ще незвіданим світом. Ця картина на мій погляд світла, і навіває відчуття радості.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Перші глядачі – Катерина Сиромятникова.