Портрет дочки художника – Якоб Йорданс

Портрет дочки художника   Якоб Йорданс

Картина художника Якоба Йорданса “Портрет дочки художника Анни Катерини”. Розмір портрета 135 x 114 см, полотно, олія. В 1635 році спільно з Пітером Паулем Рубенсом Йорданс працював над оформленням святкувань з нагоди прибуття в Антверпен нового намісника Фландрії інфант-кардинала Фердинанда, а також над прикрасою королівського мисливського павільйону в Мадриді. У цьому ж році фламандський художник написав вражаючий по своїй щирості і безпосередності портрет своєї молодшої дочки Анни Катаріни.

Після смерті Рубенса в 1640 році було Йордансу довірено довершити незакінчені роботи майстра, зокрема, картини “Персей, який звільняє Андромеду” і “Геркулес”, а також виконання великого замовлення, призначеного для англійського короля Карла I – сім картин міфологічної тематики з циклу “Історія Психеї”.

Після того, як великий Рубенс пішов з життя, Йорданс фактично став провідним майстром у фламандському мистецтві. Якоб Йорданс при життя був надзвичайно популярний. Успіх творів художника був настільки великий, що замовлення на створення картин приходили Йордансу майже з усіх країн і герцогських земель Європи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Портрет дочки художника – Якоб Йорданс.