Переправа Сакасаи – Утагава Хиросигэ

Переправа Сакасаи   Утагава Хиросигэ

Тракт Сакуракайдо вів місцевість Симоуса-але куні сакура, шлях традиційно починався від мосту Ніхонбасі в Едо. Далі він проходив через місцевість Хондзе, по річці Татэгава. Потім, необхідно було перетнути річку Накагава, це можна було зробити, скориставшись переправою Сакасаи-але ватаси. Пізніше, з’явився новий тракт, який також стали називатися Сакуракайдо. Тому старий шлях одержав назву Мото-Сакуракайдо.

Річка Татэгава зливалася з річкою Накагава, в цьому місці знаходилася переправа Сакасаи. Під час припливу в затоці Едо, води річки Накагава змінювали свій напрямок, звідси і назва переправи. У гравюрі річка Накагава повільно тече серед спокійних рисових полів. На протилежному березі видно будиночки села Сакасаи-але мура. Білі птиці в очеретах – це китайські чаплі карасирасагэ. Вони були достопримечвтельностью переправи Сакасаи-але ватаси. Вдалині видніються гори півострова Босо.

Темно-синя смуга, що проходить по центру річки Накагава, стає дещо ширше і яскравіше в більш пізніх відбитках. Дахи ломів села, виділяються на тлі темної зелені. Колір картуша стає більш інтенсивним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)