Міст Регокубаси і набережна Окавабата – Утагава Хиросигэ

Міст Регокубаси і набережна Окавабата   Утагава Хиросигэ

Після великої пожежі “Накасодэ”, який відбувся в 1657 році, був побудований один з головних мостів Східної столиці – “Охасі” . Але за ним незабаром закріпилася назва Регокубаси – Міст двох провінцій, так як він з’єднував провінції Мусасі-але куні і Симоса-але куні, розділені річкою Сумидагава. Міст Регокубаси став одним з найпопулярніших місць розваг у Едо. На західному березі озера з’явилися численні чайні павільйони, ресторани, невеликі театральні майданчики, майданчики для стрільби з лука.

Ряди чайних будинків, які вишикувалися вздовж вулиці, що веде до мосту, глядач бачить в гравюрі на передньому плані. На іншому березі річки зображено район Хондзе, уздовж берега якого було вбито в дно безліч дерев’яних паль – вони виконували функцію хвилерізів. Цей берег стали називати Хяппонги. Далі видно будинки дайме, а в лівій частині аркуша, на дальньому плані, зображено міст Годзобаси.

Річка Сумидагава була важливою транспортною артерією, вгору і вниз за її течією пливуть вантажні та пасажирські човни. Крім більш яскравого загального тону пізнього листа, в ньому з’являється темно-синя смуга, що проходить під мостом Регокубаси. Смуга біля верхнього краю гравюри також стає темно-синій. Посилюється і колір смуги стилізованих хмар, крім того, вона збільшується.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Міст Регокубаси і набережна Окавабата – Утагава Хиросигэ.