Веселе товариство (Автопортрет з Саскією на колінах) – Рембрандт Харменс Ван Рейн

Веселе товариство (Автопортрет з Саскією на колінах)   Рембрандт Харменс Ван Рейн

Картина голландського художника Рембрандта ван Рейна “Веселе товариство”. Розмір картини 161 x 131 см, полотно, олія. Картина більш відома під іншою назвою “Автопортрет з Саскією на колінах”, а також, як “Рембрандт і Саскія в сцені про блудного сина в таверні”.

Дружина Рембрандта, Саскія ван Эйленбурх була молодшою дочкою бургомістра з Леевердена, члена ради Фрісландії, двоє з її двоюрідних братів були юристами, серед її родичів – численні науковці та державні чиновники.

На початку 1630-х років в Амстердамі Рембрандт ван Рейн стає наставником численних учнів, за свідченням того часу він заробляє в рік від двох до двох з половиною тисяч гульденів і, займаючись одночасно торгівлею творами мистецтва, збирає багату різнобічну колекцію, наслідуючи аристократам – “віртуозо”, багатим покровителів наук і мистецтва.

У зборах Рембрандта знаходилися твори художників італійського Ренесансу, ранніх фламандців і голландських сучасників, античні скульптури, малюнки та друкована графіка кращих майстрів, предмети прикладного мистецтва Далекого Сходу, зброю і лати, колекція мінералів, морських рослин і земних тварин, вишукані твори еротичного мистецтва.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Веселе товариство (Автопортрет з Саскією на колінах) – Рембрандт Харменс Ван Рейн.