Букет квітів – Поль Гоген

Букет квітів   Поль Гоген

Повернення у Францію Але життя Гогена на Острові Таїті була дуже отдаленна з того, щоб бути раєм: до душераздирающему самотності і постійним економічним труднощам був доданий в минулих місяцях 1892, хвороби в його очах, доданих до постійних диареям і викашливанию крові, яка змусила його бути госпіталізованим протягом багатьох місяців.

Відчайдушний, він пише французькому Міністерству, просить його репатріації, яка відбулася в кінці наступного року. Тому будинку, будучи госпіталізованим в Парижі в набагато кращих санітарних умовах ніж в полінезійських островах, і приймає спадкоємця його дядька Isidore, його фізична і економічна ситуація поліпшується. Він орендує квартиру у французькій столиці і життях там з Annah яванці. Крім того, Гоген показує п’ятдесят з його робіт у величезній кімнаті на виставці сучасного мистецтва в Копенгагені.

Іншими словами, ніхто не міг припустити, що пригода Гогена в Полінезії могло бути повторено. Але він повернувся. Він повернувся через два роки після того, як виявляють, що він хворий сифілісом. Він повернувся після сварки, в якій була зламана його кісточка. Він повернувся після фарби в Парижі похвала, фантазія таїтянської культури, masterwork, названий ” Mahana no Atua” , в якому богиня Hina обожается групою жінок, які танцювали оточений водами багатокольоровим.

Коротше кажучи, він повернувся після розуміння, що його місце не було серед європейських людей. “Який дурний спосіб життя, європейський спосіб життя!” У квітні 3 резерфорда, Гоген поїхав з Європи, туди, де ніколи не буде повертатися.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)