Галло-романського жінки – Лоуренс Альма-Тадема

Галло романського жінки   Лоуренс Альма Тадема

Сер Лоуренс Альма-Тадема, майстер і міфологічної та історичної живопису, пристрасний археолог. Народився Альма-Тадема 8 січня 1836 в місті Дронрийп, округ Фрисланд в Нідерландах. Живопис талановитого художника Альма-Тадема Лоуренса була так популярна, що в 1882 році він отримує звання повного академіка знаменитої Королівської Академії мистецтв, а в 1899 році йому присвоюють лицарське звання.

Салонно-декоративний живопис, в якій зростав Альма-Тадема Лоуренс, користувалася великим успіхом за життя художника, однак після смерті великого майстра в 1912 році його картини були всіма забуті, і ім’я його залишалося кілька десятиліть безвісним.

Тільки в 1960-ті роки, його талант був знову оцінений по достоїнству, а картини визнані безцінним надбанням світової культури. У 1865 р їм написана картина “Галло-романського дівчата”, де зображені античні жінки в римських одязі. Тут знову-таки присутня так улюблений художником мармур, передавати який на полотні, він був неперевершений майстер. Фігури жінок виписані так реалістично і ретельно, що здаються живими.

Можливо ми спостерігаємо інтимну сцену і героїні захоплені розгляданням якогось чоловіка, який їм небайдужий.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Галло-романського жінки – Лоуренс Альма-Тадема.