Жінки в саду – Клод Моне

Жінки в саду   Клод Моне

Клод Моне, яскравий представник імпресіонізму, написав цю картину в 1866 році. На ній зображені жінки на прогулянці в саду, відпочиваючі під деревом.

Видно, що дуже доглянутий сад – красиво підстрижені кущі, ретельно прибрана доріжка. Тиша, спокій природи і літнього саду струменіють з картини на глядача.

Клод Моне зобразив спекотну літню пору на картині. На жінок, які вийшли на прогулянку, світлі, здаються невагомими бавовняні сукні з пишними спідницями.

Фігури жінок, хоча і центральні персонажі цього полотна, не заважають показати художнику головного – красу і досконалість літнього дня, природи. Тому, хоча фігури і написані досить чітко, художник не приділив велику увагу деталям. Головним настроєм картини Моне “Жінки в саду” є гармонія між розквітом природи і образами молодих жінок на її лоні.

На дворі чудова погода – дами вийшли на прогулянку. Жінка, розташована на передньому плані полотна присіла на траву – інші стоять. Невеликий парасольку в її руках захищає її ніжну бліду шкіру від променів сонця. Незважаючи на те, що кожна з жінок захоплена своїм заняттям, зрозуміло, що всі вони – одна компанія.

Погода на картині спекотна і свіжа, небо чисте з невеликими хмарками. В таку погоду дуже добре вийти на прогулянку в сад. На обличчях усіх жінок легко читається задоволення і погодою і природою. Образи жінок і природи дивно гармонійно поєднуються на полотні Клода Моне.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)