Три жінки – Ахмат Лутфуллин

Три жінки   Ахмат Лутфуллин

Цей художник був визнаний одним зі знаменитих башкирських творців, він не єдиний, хто намагався передати своїм шанувальникам через свої картини, любов не тільки до своєї батьківщини, але ще й любов до свого народу. Багато критики запевняють, що найкраща його картина, що передає всі ці почуття, це “Три жінки”, яку Лутфуллин написав в 1969 році.

На цій картині художник намалював трьох жінка, які одягнені в національні костюми, ніби художник застав їх за церемонією чаювання. Обстановка в кімнаті, де знаходяться ці жінки не багата, а і судячи з їжі можна сказати що зображені жінки селянки. Про це свідчить чай, хліб і молоко. Нам здається, що це невеликий перекус. І от вони зараз підніматися і продовжать далі займатися своїми домашніми справами. Мою увагу привернули не костюми цих жінок і навіть не бідна обстановка з їжею. Мені здалося привабливими самі зображені. На мій погляд вони символізують покоління.

На передньому плані художник зобразив найкращу з жінок, дуже мудру і справедливу. Вона на мій погляд вже бабуся. Праворуч від неї, варто скоріше всього її дочка, вона теж багато чого вже бачила, але багато чого їй ще належить побачити. А ліворуч стоїть сама молода, саме вона є онукою самої старшої жінки. вона зображена на мій погляд невинної, ще не видавшей труднощів у житті. Не дарма поруч з нею художник намалював квітку. Він як би порівнює цю дівчину не розпустити квіткою, часом дурною в якихось моментах і навіть не досвідченою в більшості життєвих ситуацій.

За вікном художник намалював пейзаж, молоді хлопці катаються на велосипедах і здається, що життя не зупинилася, вона продовжує йти далі, і покоління будуть змінювати один одного. Коду-небудь і ця молода дівчина спершу стане мамою, а потім і мудрою бабою, зі своїм життєвим досвідом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)