На терасі – Ірина Шевандронова

На терасі   Ірина Шевандронова

Мені дуже подобаються картини, які спонукають мене до роздумів і дозволяють моєї фантазії малювати свою картину в уяві. Картина “на терасі” виявилося, якраз таким полотном, хоча на перший погляд ніяк не привернуло мою увагу до себе.

На картині ми бачимо намальований хлопчик, він босий і одягнений у блакитну сорочку і джинси. Хлопець сидить і читає книгу на вікні веранди. Мені здалося що автор зобразила юнака з правильними і рівними рисами обличчя, його світле волосся привертають нашу увагу більше ніж книга, яку він читає. Мені здалося, що хлопець дуже захоплено читає книгу, і його ніщо не може відвернути від неї. Задній план картини займають дерева. Здається, що хлопчик спеціально вибрав цей тихий куточок, для того, щоб його ніхто не турбував, і він міг не відволікаючись займатися читанням.

Я помітила, що на картині переважає блакитний колір, що на думку істориків і людей, що розбираються в живопису вважається, що цей колір використовується художниками спеціально для польоту фантазії. Фантазуємо не тільки ми, можна уявити, що читаючи книгу, хлопчик фантазує її сюжет.

Дивлячись на цю картину ніби все оживає і здається, що юнак дочитавши книгу піде за наступною, а може вирішить відпочити і зустрітися з друзями. Багато приходить на розум, проте хлопець залишається сидіти нерухомо і захоплено його очі ковзають по сторінках книги, яку він тримає в руках. Зараз рідко можна зустріти хлопця, який захоплено би займався читанням.

Все більше людей воліє дивитися телевізор, а якщо і хто читає книги, то вони не справжні, їх не можна помацати або відчути запах сторінок, вони читають їх в електронному вигляді. Я люблю читати книги, але у мене для цього захоплення практично не залишається вільного часу, але все одно, коли з’являється вільна хвилинка я з задоволенням беруся за улюблені багатьма твори.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


На терасі – Ірина Шевандронова.