Пейзаж під час дощу – Вільгельм Буш

Пейзаж під час дощу   Вільгельм Буш

Німецький художник і живописець Вільгельм Буш в наші дні найбільше відомий своїми графічними роботами, однак малярська спадщина художника не менш цікаво і становить більше тисячі полотен, серед яких більшість – пейзажі.

Початкову художню освіту Буш отримав в Дюссельдорфській Академії, потім навчався в Антверпені в 1852 році, і в тому ж році здійснив подорож по Голландії, який присвятив вивченню мистецтва голландського пейзажу XVII ст. В 1854 художник оселився в Мюнхені. Він виконував ілюстрації для видання “Fliegende Blatter” .

Буш ілюстрував і власні сатиричні та гумористичні твори, в яких з гострою спостережливістю відобразив типи німецьких обивателів. Як живописець Буш писав переважно пейзажі. Його ранні твори відрізняються спокійною кольоровою гамою, пізніше палітра художника стає більш барвистою, а в кінці творчого шляху досягає яскравою експресивності.

Представлена робота “Пейзаж під час дощу” відноситься до раннього періоду творчості майстра. Інші відомі твори: цикли картинок “Макс і Моріц” ; “Пліш і Плюс” .

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)