Вілла на березі моря – Арнольд Беклин

Вілла на березі моря   Арнольд Беклин

Арнольд Беклин відомий як один з найбільших художників-символістів ХІХ ст. Він є творцем полотен з романтично загадковими пейзажами, народжують відчуття печалі і самотності, емоційно-напружених портретів-“импрови організацій” . Художник народився в Базелі, навчався в Дюссельдорфській Академії мистецтв у відомого живописця В. В. Ширмера. В кінці 1840-х він побував у Франції і Бельгії, в 1850-х жив у Римі, де зблизився з гуртком А. Фейєрбаха.

Пізніше художник працював у Німеччині і Швейцарії, а потім знову відвідав Італію, де про – жив майже десять років у Флоренції. У 1850-е Беклин почав писати роботи, в яких проявилися його враження від італійської природи і класичної культури, пофарбовані романтичним сприйняттям світу.

Картина “Вілла на березі моря” створена за італійськими враженнями і відноситься до числа ранніх творів митця. Вона виконана в характерному для того часу манері пленерного живопису. Інші відомі твори: “Одіссей і Каліпсо”. 1882. Художній музей, Базель; “Острів мертвих”. 1880. Музей образотворчих мистецтв, Лейпциг; “Автопортрет зі скрипкою смерті”. 1872. Державні музеї, Берлін.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)