Водій Валя – Віра Ріпка

Водій Валя   Віра Ріпка

У всі часи були різні ідеали жінок. В один час художники оспівували пишні жіночі форми, а в інше вишукану красу струнких великосвітських дам. На картині “Водій Валя” інша, радянська епоха. В цей час жінки не прагнули бути домогосподарками, а хотіли працювати нарівні з чоловіками. Вони освоювали ті сфери діяльності, в яких раніше були задіяні тільки чоловіки. Так та дівчина Валя, героїня картини працює водієм тролейбуса.

Весь її зовнішній вигляд говорить про те, що вона серйозна, смілива і безстрашна дівчина. Її темне волосся зібране у високий хвіст. Така зачіска не заважає її роботі. Голова піднята, губи стиснуті, а погляд спрямований на дорогу. Вона завжди стежить за ситуацією на дорозі і готова знайти вихід з будь-якої ситуації. Її тонкі витончені жіночі руки впевнено тримають бублик керма і повертають кермо в потрібному напрямку.

Строгість дівчини підкреслює і чорно-білий светр з геометричним візерунком. Водій тримає спину прямо і гордо, судячи з усього, ця професія Вале до душі. З таким серйозним і старанним водієм, пасажирам можна нічого не боятися. У тролейбуса велике дзеркало заднього виду, дивлячись в яке дівчина оцінює ситуацію на дорозі.

В кабіні водія великі вікна, що відкривають огляд на всю дорогу. У вікнах можна побачити дерева, листя яких вже жовтіє, а значить на дворі осіння пора. Та й светр Валі вказує на те, що погода прохолодна. Молода дівчина така худенька і граціозна, що зустрівши її на вулиці, не повіриш, що вона працює водієм. Таке відчуття, що вона зовсім недавно закінчила школу, настільки вона юна і витончена. У неї гарний, чітко окреслений профіль, злегка кирпатий носик і карі очі. Вона справжня російська красуня і це абсолютно не в’яжеться з чоловічою роботою водія.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Водій Валя – Віра Ріпка.