Околиця. Літній вечір – Ісаак Левітан

Околиця. Літній вечір   Ісаак Левітан

Картини Левітана завжди відрізнялися простотою ідей, мотивів. Своїми картинами він змушує нас побачити в простих речах щось нове. Картина “Літній вечір” є підтвердженням. Твір було створено в 1900 році.

На мій погляд, його картини завжди сповнені життя, не дивлячись на те, що вони прості у своєму сюжеті. Мабуть від того, що Левітан був закоханий у свою батьківщину, малюючи пейзажі, він вкладав всю свою любов до них, а заодно і життя. У своїх пейзажах художник висловлює свої почуття і думки, вдихаючи особливо настрій. Представляючи навколишній світ, поетичним твором. На його пейзажах можна незримо відчути присутність людини. Тема дороги одна з улюблених тем художника. На мій погляд, дорога в його картинах веде нас додумувати свій сюжет. Вона завжди неповторно петляє вдалину, складається враження нескінченності.

Художник з надзвичайною точністю передає зміну дня і тихого вечора. Це особливо добре видно по колірному переходу на лузі. Промені заходу відображені яскравими спалахами. У своїх картинах Левітан мріяв про прекрасне, постійно перебував у стан смутку, його картини наповнені спокоєм і сумом. Мені дуже подобаються твори цього художника.

Навіть не дивлячись на те, що на передньому плані картини ми бачимо дорогу змальовані темними відтінками, середній план і верх картини зображений яскравими фарбами. З особливою красою зображений захід. Зображені ворота, ніби відкривають перед нами інший світ. Ми представляємо що, пройшовши через ці ворота, ми опиняємося в іншому вимірі. Хлопчаки влітку грають у футбол, використовуючи ворота для забивання голів. Мені здалося, що у своїй картині художник, щось недоговорив, і не домалював і пропонує нам самим придумати сюжет. Це дозволяє розвинути фантазію.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Околиця. Літній вечір – Ісаак Левітан.