Ясний осінній вечір – Ігор Грабар

Ясний осінній вечір   Ігор Грабар

Ігор Еммануїлович Грабар відомий в історії російського мистецтва як чудовий живописець, музейний діяч, видатний педагог і архітектор. Кожна його робота випромінює позитивну енергетику та творчу активність.

В його картинах завжди видніється оптимістичне сприйняття життя. Всі його пейзажі яскраві, світлі, піднімають дух і настрій глядачеві. Саме таким настроєм пройнята і картина “Ясний осінній вечір”. Нічого похмурого і дощового, незважаючи на осінь.

Яскраво-блакитне і чисте небо, зелена трава полів, жовто-зеленуваті листя дерев і синя річка. Враження, що природа ще не хоче відпустки літо, а осінь не поспішає наступати. Різкі переливи фарб і контрастність роблять картину більш реалістичною і живий. Пейзаж дуже тихий і спокійний. Мабуть, автор хотів звернути увагу саме на природу, поетом ні зображував тварин і птахів.

На першому плані кілька молодих дерев самотньо гойдаються від легкого осіннього вітру. Осінь жовтизною покрила ще не опале листя. Від дерев на зеленій траві безліч тіней, це говорить нам про те, що сонце вже починає сідати, але все також яскраво світить. З-за дерев видніється синя-синя річка. Вона як би розділяє собою поле на дві частини. Чисто-блакитне небо займає верхню частину полотна і десь далеко, здається, що стосується землі. Від цього дотику поле забарвлюється в світло-червоний, злегка помітний колір.

Як і всі його роботи, картина “Ясний осінній вечір” насичена позитивом і позитивною енергетикою. Вона світла, яскрава, барвиста. Нею хочеться милуватися і милуватися. На ній немає місця навислим сумували хмари, похмурому дощу і похмурому вечора. Немає місця смутку. Автор хоче показати нам, що осінь – це просто один етап в природі, що без золотавого кольору не буде місця для зелено-весняного пробудження. У природі все скороминуще і потрібно встигнути помилуватися всіма її красотами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Ясний осінній вечір – Ігор Грабар.