Вісті з фронту – Ніна Ватоліна

Вісті з фронту   Ніна Ватоліна

Мабуть, важко знайти в нашій країні сім’ю, якої не торкнулася б Велика Вітчизняна війна. Практично у кожного з нас дід або прадід воював на полях битв, а бабусі працювали в тилу. З уроків історії я знаю, як жорстоко напала на Радянський Союз фашистська Німеччина.

В ході війни для ворога було дуже важливо знищити радянський народ. Для цього він робив усе можливе. Одним з таких методів є інформаційна блокада. Саме тому отримати хорошу звістку з фронту було великою радістю, великою подією в житті кожної родини. Листонош підстерігали небезпеки і труднощі буквально на кожному кроці в їх нелегкій, але такій потрібній роботі. Ці люди знали, що від листів, які вони повинні рознести в кожен дім залежить доля.

На картині “Вісті з фронту” ми бачимо, як велика сім’я різних поколінь зібралася за великим столом біля вікна. Молода жінка читає вголос лист. Судячи з усього вести хороші, тому що всі дуже уважно її слухають, затамувавши подих. На їхніх обличчях добра посмішка. Жінка стоїть біля великого вікна, лист падає сонячне світло, роблячи його чи не головним героєм картини. Сонячне світло наповнює кімнату, надаючи картині відчуття радості довгоочікуваної.

Жінка зображена в простому чорному платті, а на її плечах – білий теплу хустку. Поряд з нею стоїть інша героїня картини. Вона уважно вдивляється в лист, боячись упустити що-небудь важливе. За столом ми бачимо ще трьох представників цієї сім’ї різних вікових груп. Один з них – чоловік середніх років у військовій формі.

Інша героїня – літня бабуся з мирно спить на руках дівчинкою в червоному платті. Вона ще занадто мала, щоб зрозуміти весь жах війни. Стіл накритий білою скатертиною, а на ній лежить скромне частування до чаю, якому люди були так раді в такі непрості військові дні. Сім’я рада тому, що їх дід і батько живий, з ним все добре. Можливо, навіть він скоро повернеться додому.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Вісті з фронту – Ніна Ватоліна.