Вогні університету – Юрій Піменов

Вогні університету   Юрій Піменов

Піменов Юрій Іванович один з найбільш знаменитих художників Радянського союзу. Багато своїх картин він присвятив московським видами. Моїй коханій і навіть підходить по тематиці є картина “Вогні університету”.

На передньому плані ми бачимо дівчинку-школярку, яка сидить за столом. Вона сидить до нас спиною. На столі стоїть лампа, лежать книги і зошити. З кімнати ми бачимо тільки велике вікно й шматочок стіни. На ній висять портрети членів родини і картини. На підвіконні ростуть кімнатні рослини. Найбільше привертає увагу вигляд з вікна. Весь місто осяяний нічним світлом.

Дорожні ліхтарі, світло з вікон і ламп. Але погляд дівчини прикутий до високого радісному будівлі. Це Університет на Ленінських горах. Цілком реально, що саме про це зараз мріє школярка. Як вона закінчує з відзнакою школу, складає вступні іспити і ось вже починається доросле життя в університеті.

Можливо, саме для виконання цих бажань вона так старанно вчиться, хоча на вулиці вже темно. Дівчина все ще не зняла шкільну форму і не розплела коси, які заплела їй мама. Вона прагне до виконання своєї мрії і це чудово.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)