Сільський Березень – Аркадій Пластов

Сільський Березень   Аркадій Пластов

Чудовий російський художник Пластів Аркадій Олександрович залишив по собі незабутній скарб і внесок в живопис сучасного народу. Його картини – це розповіді про життя селян Росії, яка була і вже ніколи не буде. Багато його роботи надруковані в шкільних підручниках.

Найбільше мене вразила картина “Сільський березень”. Можливо, тому що на вулиці вже весна, а вся земля ще вкрита снігом. У наш час це рідкість, так як снігу взимку дуже мало, а до весни і зовсім немає. На картині автор зобразив поле. По всій видимості, це колгоспна земля і всі люди дружною командою приступили до роботи. Трактор кудись везе велику копицю сіна, на якій сидять робітники. Далеко, майже у горизонту, кілька возів кудись подалися одна за одною. А на передньому плані, автор показав нам хлопчиська, який стоїть на санях і підставляє своє обличчя сонечку.

Теплі промінчики зігрівають щоки і змушують губи розпливатися в усмішці. Те, що тепло видно з джерельця біжить від талого снігу, за грають на снігу собакам, радісно прикрикивающим грачам, які ловлять черв’яків. Навіть хлопчик скинув верхній одяг і працює тільки в одній сорочці.

Не можна не помітити найдальший вид картини. Якщо добре придивитися, то в лівому кутку можна розглянути маленькі будиночки села і улюблена лісок. Небо злегка прикрите хмарами і віддає прекрасної весняної бірюзою. Картина просто чудова. В таку чудову погоду і працювати-то не особливо хочеться, але борг кличе.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Сільський Березень – Аркадій Пластов.