Банку з персиками – Клод Моне

Банку з персиками   Клод Моне

Після початку франко-прусської війни у 1870 р. Моне їде в Англію, де знайомиться з роботами Джона Констебла і Вільяма Тернера. Навесні 1871 року, робіт Моне було відмовлено в дозволі на участь у виставці в Королівській академії.

У травні 1871 року, він залишив Лондон, щоб переїхати жити в Занда, в Нідерландах, де він написав двадцять п’ять картин. Він також в перший раз з’їздив в сусідній Амстердам.

Після повернення до Франції наприкінці 1872 року Моне пише свій знаменитий пейзаж ” Враження. Сонце” . Саме ця картина і дала назву групи імпресіоністів і цілого художнього напряму. Картина була показана на першій імпресіоністської виставці у 1874 році.

Знаменитий критик Леруа так писав про цю виставку: “На ній не було нічого, крім впечатленчества.” З грудня 1871 по 1878 рік Моне жив у Аржантей, селі на правому березі річки Сени поблизу Парижа, і популярному для недільних прогулянок для парижан, де він написав деякі з найбільш відомих його робіт. У 1874 році, він на короткий час повернувся в Голландію.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)