Місячна ніч на річці – Лев Каменєв

Місячна ніч на річці   Лев Каменєв

На своїй картині “Місячна ніч на річці” Каменєв Л. Л. зображує велику річку, яка настільки широка, що можна подумати, ніби це море. Написаний пейзаж навіває романтичні думки, і дивлячись на картину, хочеться мріяти і милуватися місячним небом. Весь твір виконано переважно в темних тонах. Автору вдалося дуже чітко і правдоподібно зобразити за допомогою кольорової палітри ніч.

Тиша… Чути лише легкий плескіт хвиль і тріск трісок у вогнищі. Кілька човнів пришвартувалися на березі річки, і солодко дрімають, похитуючись від легкого вітерцю. Вітрила, в яких вночі немає необхідності, спущені.

Між човнами сидить моряк, і готує собі пізній вечеря на багатті. Від багаття йде тоненькою цівкою напівпрозорий білий димок. Недалеко від берега, повз пропливає човен з рибалками. Вдалині то тут, то там видніються вогники. Якщо уважно придивитися, можна помітити в темряві пагорб, на якому розташувався місто або село.

Всі занурена в напівтемряву… По темних водах річки легко ковзає жовтий світло нічний місяця. Небо оповите численними хмарами, які збирались навколо місяця. Виникає відчуття, що хмари хочуть сховати назавжди місяць, і позбавити моряків нічного освітлення. Але, вона все одно з усіх сил чинить опір їм, немов розпалюючись все яскравіше і яскравіше. Невеликого хмари все ж вдалося перекрити трохи центр місячного світла, але це ненадовго. Скоро вітер прожене маленьку хмарку, і місяць знову засяє у всій своїй красі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)