Дамба на річці Отонасигава в Одзі

Дамба на річці Отонасигава в Одзі

Відрізок річки Сякудзигава, що протікає поблизу синтоїстського святилища Лодзі Гонгэн, отримав назву Отонасигава. Святилише Лодзі Гонгэн було побудовано слідом за Кумано Гонгэн в провінції Кисю. Відомо, що синтоїстський храм Кумано Гонгэн також стояв на річці Отонасигава, тому та частина річки Сякудзигава стали називати Отонасигава. У гравюрі видно водоспад, утворений греблею, побудованої в 1657 році, за якою закріпилася назва Отакі.

Зліва видніється буддійський монастир Кинридзи на горі Дзэнъияма, він вважався буддійським покровителем двох синтоїстських святилищ, вже відомих нам: Лодзі Гонгэн і Лодзі Инаридзиндзя. У період Едо монастирю протегував рід Токугава, але надалі він був покинутий і прийшов в запустіння.

По обох берегах річки біліють квітучі дерева. Хиросигэ дещо перебільшує розміри водоспаду, відомо, що він був трохи скромніше. //Втікає вода далеко, / Селище запахом слив.// ). У ранньому варіанті цієї гравюри річка має світло-блакитний колір. Біля берегів проходять темно-сині смуги. У пізньому варіанті смуги сходяться в одну широку в центрі течії річки. Крім того, малюнок берегів і пагорба зліва стає більш рельєфним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Дамба на річці Отонасигава в Одзі.