Скаковой коло в Miku-але баба в кварталі Бакуроте – Утагава Хиросигэ

Скаковой коло в Miku але баба в кварталі Бакуроте   Утагава Хиросигэ

Назва “Бакуроте” походить від назви торговців кіньми – бакуро і означає “Годівля коней”. Бакуроте був відправним пунктом тракту Осюкай-до. Тут знаходився манеж Hatsune, використовувався самураями, що служили в роду Токугава. Назва манежу – Miku – походить від синтоїстського храму Інарі.

У часи Хиросигэ цей манеж вже не використовувався за прямим призначенням і залишався тихою, закинутої площею. Навколо неї були посаджені верби. Тканина, виднеющаяся на передньому плані – таммоно – показує, що ця площа використовувалася для сушіння тканинних полотен, після фарбування майстром з сусіднього кварталу Конъя, що славиться своїми красильщиками тканин.

На задньому плані – одна з численних пожежних вишок з дзвоном, в який дзвонили під час пожежі, сповіщаючи людей про біду. Будівлі поряд з вишкою – заїжджий двір для приїжджих в Едо. Гармонію в композицію вносить блакитний фон неба і колір тканин. Детально промальовані вербові гілки з молодими пагонами. Відмінність цих двох аркушів помітно відразу. Це відноситься в першу чергу до квітів вивішених для просушування пофарбованих тканин. Пожежна вишка на дальньому плані яскравіше, ніж у першому варіанті, також як і смуга заходу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Скаковой коло в Miku-але баба в кварталі Бакуроте – Утагава Хиросигэ.