Антіб вранці – Клод Моне

Антіб вранці   Клод Моне

“Антіб вранці” – прекрасна картина відомого на весь світ французького художника Клода Моне. Моне є яскравим представником і одним із засновників імпресіонізму. Відмінною рисою його творів є їх легкість і легкість, вони виконані дуже плавними рухами. Багато його картини виконані в досить яскравих кольорах.

Антіб – невелике курортне містечко, що знаходиться на південно-сході Франції, що відрізняється своєю невимовною красою. Яскраві майстерно підібрані кольори, в яких виконаний пейзаж, відразу ж привертають увагу глядача до картини. На передньому плані зображено ділянку скелі, на якому ростуть дерева і кілька кущів. Листя на рослинах сяє золотом в променях світанку. З цієї скелі відкривається неперевершений вид на Антіб, який розташований далеко, на березі моря.

Ніжні і плавні переходи відтінків листя, бірюзові морські простори, сонце, що відбивається в кожній частинці пейзажу – все це не може залишити глядача байдужим, такий вид гріє душу. Якщо уважно розглянути картину, можна побачити, що зображені об’єкти не мають контуру. Моне використав свій власний метод для такого повітряного ефекту, він накладав мазок за мазком, роблячи тим самим кордони предметів трохи розмитими, таким же чином він домагався плавних переходів між різними квітами.

На задньому плані картини силует гір плавно зливається з яскравим ранковим небом. Листя рослин, що відображає в кожному своєму листочку сонячне світло, прекрасно поєднується з кольором неба. Такі сполучення роблять полотно легким і атмосферним. Все це робить пейзаж живим, листя дерев ніби колишеться від дме з моря вітру, а сонячні промені створюють мільйони відблисків, відбиваючись від неї.

Все полотно наскрізь пронизана сонцем, воно всюди, в місті, в горах, в морі, весь цей південний повітря наповнене його теплом. Сонце змушує навіть найбільш холодні кольори, як наприклад в море, здаватися тепліше. Цей пейзаж ніби переносить глядача в той маленький райський шматочок Франції, змушує його відчути радість і тепло, яке випромінює кожна частинка цього місця.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)