Вид на Париж з номера Вінсента на Рю Лепік II – Вінсент Ван Гог

Вид на Париж з номера Вінсента на Рю Лепік II   Вінсент Ван Гог

Після переїзду в Париж Ван Гог оселився у свого брата Тео. Влітку 1886 року вони переїхали в нову квартиру, яка розташовувалася на вулиці Лепік. З вікон відкривався приголомшливий вид на Париж, були видні також пагорби вдалині за містом і величезне небо. Тео писав, що ця краса дає натхнення для безлічі робіт, і, дивлячись на неї, можна складати вірші.

Ван Гог дійсно був натхненний відкривається виглядом. Крім цієї роботи, він створив ще кілька замальовок і одну картину маслом. Всі вони відображають незвичайну красу старого Парижа. Художник любовно вимальовує кам’яну кладку будинків, піднімаються по обидві сторони, черепичні дахи, відкриті віконниці на вікнах. Так само старанно, але з набагато великим узагальненням написані дахи будинків далеко.

Картина написана в холодних відтінках, які підкреслюють легкість і легкість атмосфери. Найбільше місце відведено неба, покритий дрібними пір’ястими хмарами. Нескінченно широке, воно створює в картині настрій безтурботності і легкості, а блакитна смужка пагорбів на горизонті підкреслює нескінченність простору, захоплюючи погляд вглиб полотна.

Завдяки всьому цьому вигляд з вікна стає ще прекраснішим, і Ван Гог любовно і ретельно відображає всю його красу в своєму полотні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Вид на Париж з номера Вінсента на Рю Лепік II – Вінсент Ван Гог.