Квітуча груша – Вінсент Ван Гог

Квітуча груша   Вінсент Ван Гог

У Парижі Ван Гог сформувався як художник і написав безліч унікальних цікавих робіт. Але метушня великого міста і його клімат дуже втомлювали Вінсента. Він писав, що взимку відчуває виснаження як фізичних, так і творчих сил.

Тому він вирішує переїхати на південь Франції. У лютому 1888 року він оселився в Арлі. Незабаром прийшла весна, і її тепло дало Ван Гогу нові сили. Південна природа дарувала безліч сюжетів для нових полотен, і Ван Гог невпинно малював під відкритим небом, запам’ятовуючи все, що бачить навколо.

З травня по квітень з-під його пензля вийшли чотирнадцять картин з зображенням квітучих слив, персиків, мигдалю та інших плодових дерев. Ці полотна висловлювали нескінченне захоплення пробуджується природою.

В даній роботі Ван Гог зобразив повністю распустившееся молоде грушеве дерево. Художник любовно виписав тонкі обриси його гілок. Колірна гама картини будується на ніжному поєднанні пастельних тонів. Синій колір далекого плану переходить на землю під деревом і на його стовбур. Квіти зображені великими світлими плямами, на їх фоні майже втрачається велика жовта метелик.

Незабаром Ван Гог вирішив об’єднати всі полотна із зображенням весняних дерев у кілька декоративних ансамблів. Ця картина стала частиною композиції, що складається з трьох робіт.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)