Городи на Монмартрі у пагорба Монмартр – Вінсент Ван Гог

Городи на Монмартрі у пагорба Монмартр   Вінсент Ван Гог

Картину “Городи на Монмартрі” Ван Гог створив у 1887 році в Парижі. Переїхавши до столиці, художник познайомився з імпресіоністами, новаторські ідеї яких були йому близькі. Разом з іншими художниками він часто бував в околицях Парижа, відображаючи на своїх полотнах його мальовничі околиці.

Територію Монмартра, тоді ще не став частиною великого міста, займали поля, городи, сади і невеликі сільські будинки. Ван Гог не раз писав його мальовничі краєвиди, надихаючись багатством відтінків і барв, широкими просторами і багатством незабудованої землі.

У цій картині Ван Гог приділив увагу величезного простору, що простягається під яскравим небом. Він використовує техніку імпресіонізму, передаючи все багатство і різноманітність відтінків грунту і зелені. На тлі бірюзового неба, всипаного дрібними сиреневатими мазками перистих хмар, підноситься млин, а праворуч від неї видно довгий стіг сіна, незвичайна помаранчева забарвлення якого робить його самим яскравим плямою на горизонті.

Земля, зелень, дахи будинків написані енергійно і швидко. Особливо яскраво виділяються штрихи помаранчевого і охристого квітів на передньому плані, які, будучи сусідами з холодними мазками, передають все багатство природних фарб, побачене автором. Переливи відтінків надають незатейливому пейзажу незвичайну красу – простий мотив, одухотворений сприйняттям художника, стає неймовірно привабливим і цікавим.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Городи на Монмартрі у пагорба Монмартр – Вінсент Ван Гог.