Полудень – Аркадій Пластов

Полудень   Аркадій Пластов

Дуже романтичною і життєвої є картина відомого російського художника Аркадія Пластова Олександровича “Полудень”. Він любив писати просту життя сільського народу. Спостерігати за їх роботою, відпочинком і розвагами. Він і сам усе життя прожив у селі і, можливо, саме поруч з людьми, які зображені на картинах пройшла вся його життя.

На цьому полотні автор показав просту дівчину. Вона босоніж, в легкому літньому платтячку стоїть на дерев’яних колодах біля струмка і набирає воду. Односельці спорудили щось на зразок веслування, так щоб вода піднімалася, і не треба було нахилятися до самого струмка. Голова дівчини покрита білою хусткою, з-під якого висять дві великі коси. Руками вона притримує коромисло, що лежить на плечах.

Дуже красива природа оточує всю цю картину. Зелена свіжа трава, покрита краплями води. Великі стебла старої верби, порослі молодими гілками. Блакитне небо з пропливають хмарами і сонячне світло, що освітлює дівчину.

Картина залишає теплі і приємні емоції і почуття. Красива дівчина серед зеленої природи виглядає дуже романтично, заворожуюче і надихаюче. Автору вдалося передати всю ту красу природи і життя, яка його оточувала.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Полудень – Аркадій Пластов.