Пшеничне поле і передгір’я Старих Альп на задньому плані – Вінсент Ван Гог

Пшеничне поле і передгіря Старих Альп на задньому плані   Вінсент Ван Гог

Весну 1888 року Ван Гог присвятив зображенню квітучих подових дерев, влітку цього ж року він переводить свою увагу на поля пшениці навколо Арля з селянами, обробляють землю і прибирають урожай. Художник працював з величезною інтенсивністю.

Наприклад, у червні 1888 року лише за один тиждень він створив десять картин маслом і намалював п’ять малюнків. Кожен день він виходив в поля з етюдником, щоб почати працювати, і цього не могло завадити ні палюче сонце, ні вітер, ні дощ.

Колосся пшениці, ті, хто хвилюється на вітрі подібно морським хвилям, давали художнику привід для експериментів. Він знаходив нові колірні рішення і способи накладання мазків, щоб передати і донести до глядача побачене з максимальною виразністю і експресією.

У картині “Пшеничне поле і передгір’я Старих Альп на задньому плані” художник ділить композицію на три горизонтальні частини. Лінія горизонту з блакитними пагорбами і стрункими кипарисами піднята дуже високо, що дало автору можливість заповнити майже весь простір полотна фарбами, побаченими на пшеничному полі.

Золотистий колір колосків на дальньому плані протиставлений буяння червоних, жовтих, коричневих, бузкових і жовтих мазків, вихором заповнюють нижню частину картини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Пшеничне поле і передгір’я Старих Альп на задньому плані – Вінсент Ван Гог.