Пагода монастиря Дзодзедзи і місцевість Акабане

Пагода монастиря Дзодзедзи і місцевість Акабане

Монастир Дзодзедзи був головним храмом школи Дзедосю в Канто, адептами якої був будинок Токугава. Тут ховали членів сім’ї сьогуна Токугава. Храм Канъэйдзи у Уено був офіційним храмом уряду бакуфу, а храм Дзодзедзи був родовим монастирем династії Токугава. У цій серії Хиросигэ зображує Дзодзедзи кілька разів, в даному випадку він показує південно-західну частину монастиря.

У гравюрі видно два верхні яруси п’ятиярусної пагоди Годзюното, розташованої на території цього храму. У центрі – міст Акабанэбаси через річку Фурукава. За річкою видно будинки. За червоними воротами – будинок губернатора префектури Курумэ з острова Кюсю сім’ї Аріма. Було відомо два символи їх будинку. Перший – пожежна вежа, яка була найвищою в Едо і досягала десяти метрів, у гравюрі вона зображена ліворуч. Другий символ – синтоїстське святилише Суйтэнгу, що знаходиться на території будинку сім’ї Аріма. Його можна визначити по шести вертикальних прапору, піднімається над стрічкою стилізованих хмар в центрі аркуша.

Основні колірні співвідношення в обох гравюрах залишилися майже без змін, за винятком червоної заграви заходу, яке з’являється в пізнішому виданні листа і лінії стилізованих біло-рожевих хмар, які були темно-сірими у ранньому варіанті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Пагода монастиря Дзодзедзи і місцевість Акабане.