Кут парку д’аржансон в Аньере – Вінсент Ван Гог

Кут парку даржансон в Аньере   Вінсент Ван Гог

Малюючи пейзажі, Ван Гог намагається передати постійно мінливий стан природи. У парку д’аржансон, де він нерідко бував на пленері, його привернуло незвичайне освітлення. Яскравий промінь літнього сонця освітлює квітучий кущ в затіненому кутку саду.

Щоб зловити швидкоплинне і швидко проходить стан, автор використовує широкі швидкі мазки фарби, які вдало передають фактуру трави, листя та втоптаній стежки, що йде повз пишного освітленого куща. В тінях приглушена зелень поєднується з холодними відтінками кобальту, а відчуття світла посилюється гарячим жовтим кольором. Художник майже не змішує фарби на палітрі, використовуючи импрессионистическую техніку роздільного мазка. Завдяки цьому фарби роблять картину надзвичайно живою, переливається і мерехтливої чистими насиченими кольорами.

Композиція картини побудована таким чином, що вся увага зосереджується на вспихивающем від яскравого світла квітучому кущі. Дерева на дальньому плані створюють навколо нього темний контур, що допомагає художнику посилити відчуття світла. Вони написані узагальнено, однією суцільною масою, але так барвисті, як і всі інші елементи пейзажу. Вдалині можна розглянути широку річку з масивним мостом, який Ван Гог зображував і на інших своїх картинах.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Кут парку д’аржансон в Аньере – Вінсент Ван Гог.