Гай олів – Вінсент Ван Гог

Гай олів   Вінсент Ван Гог

Пейзажна робота Вінсента Ван Гога написана в 1889 році і являє собою яскравий барвистий постимпрессионистический відповідь імпресіоністичній манері зображення.

Два складних художніх методу особливим чином були переплавлені і сприйняті Ван Гогом, який своєю творчістю посилював і розвивав постимпрессионистическую спрямованість у мистецтві.

“Гай олів” – картина яскрава і активна не тільки з точки зору колористичного вирішення, але і в плані самої художньої техніки промальовування основних образів та деталей. Такий, свого роду, мультицветное полотно вривається в наше буденне, часом приземлене сприйняття і розфарбовує його соковитими фарбами, ніби взятими з фантастичних снів. У картині зливаються два світи: світ сьогодення і світ мрій. Багато чого в картині нагадує химерні нереальні образи, що перетікають з одного в інше силуети. Текучі контурні лінії, фантастичні багатоколірні сполохи, як би пульсуючі барвисті потоки, шорстка “штрихування”.

Поверхня землі нагадує розпечену, мірно вируючу неспокійну лаву. Простір неба наче застеляють потоки зоряного дощу. Немов іскри полум’я виступають перед нами ці потоки енергії струистой.

Зображення ніби тріпоче, палаючи в навколишньому просторі роздробленими уривчастими яскравими променями, захопили і заповнили собою все навколо. Картина настільки наповнена теплом, що, здається, вже виділяє його. По-своєму вихлюпує ці здаються надмірними теплові надлишки. Картина м’яка, хоч і рясніє разноцветием і розкуто нанесеними рвучкими мазками фарби.

Картина точно наповнена райдужними відблисками. Тут світло і тінь переплітаються, колір химерним чином переломлюється, створюючи простору іскристих відблисків, абсолютно нових, несхожих ні на що в цьому світі сірого каменю і глухих стін. Ця картина відкриває простір і спрямовує його в нескінченність. Ці яскраві фарби і лінії-штрихи, сповнені внутрішньої сили, навіть і в новій Всесвіту будуть помітні завжди, тому, що це не просто яскрава картинка, це відсвіт генія.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)